Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваше прізвище (ПІБ)
Ваш Email
Телефон (із зазначенням коду країни)
Адреса доставки / відділення Нової пошти
Промокод
Надіслати товар без дзвінка
Payment method
Підтверджуючи замовлення, я приймаю умови угоди і даю згоду на обробку моїх персональних даних. Детальніше: http://watercolortrip.com/rules
Акварельна подорож
Акварельні самовчителі, унікальні скетчбуки та відео курси з навчання живопису аквареллю
Про компанію INSPAREA™
Місія проекту Insparea ™ (Inspiration area - Простір натхнення) - надихати людей на креативне мислення, показуючи їм простоту творчого процесу, мотивувати на більш творче життя і формувати почуття прекрасного. Розбудити Художника в кожному і дозволити збутися мрії дитинства - писати картини.

Ідея створення серії книг-самовчителів "акварельні подорож" виникла в чергову подорож Віталія Дець і Андрія Герасим'юка по Італії. На той момент Віталій вже був в пошуках більш ефективного методу залучення до живопису, так як щиро вірить, що живопис, подібно медитації, здатний гармонізувати людей, активуючи їх творчий потенціал і додати в світі більше творчої енергії. Віталій активно ділився інформацією і навчав людей, але навчав шляхом особистої присутності і спілкування тобто не масштабно.

Отримання більш глибоких знань акварельних технік від Андрія надихнуло Віталія на створення першої книги "Акварельні подорож Італією", яка могла б поширити такі цінні знання технік по всьому світу. Методика навчання та 15-річний досвід Віталія, а також професійне володіння аквареллю Андрія, стали основою майбутніх книг. Плюс до всього, книга вийшла в унікальному форматі - роздрукованої на акварельному папері високої якості. Вже через рік, книга почала активно продаватися по всьому світу і вийшла на 4 мовах.
Чому варто вибрати нас?
Методика
Віталій Дець створив унікальну методику і навчив вже понад 7500 людей живопису. За створення методики став фіналістом престижного міжнародного конкурсу TOYP2014 (Ten Young Outstanding Persons of Ukraine)
Майстерність
Андрій Герасим'юк має 40 річний досвід в акварельного живопису і входить в TOP20 кращих акварелістів світу
Know-how
Кожен продукт унікальний своєю формою реалізації і технологією навчання. Ми створюємо воістину унікальні продукти, здатні значно прискорити творче вдосконалення.
Наші продукти та послуги
Книги та cкетчбукз акварельного живопису
Автори книг Віталій Дець і Андрій Герасимюк діляться своїми професійними знаннями і секретами в формі інтерактивних покрокових уроків. Самовчителі дають необхідні інструменти і знання для створення власних шедеврів
В магазин
Майстер-класси з живопису
INSPAREA - одна з перших студій в Україні, яка працює за унікальною методикою швидкого навчання живопису, яку створив Віталій Дець. 15 років досвіду в проведення майстер-класів - більше 7500 осіб створили свої перші картини у нас в студії.
Запрошуємо творчих і цікавих людей спробувати себе в новій якості - стати Художником !!!

Детальніше
МИ ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ ДО СПІЛКУВАННЯ
Адреса компанії: м. Одеса. пров. Іспанський 1
Юридична форма: ФОП Дець В.В. ФОП Мелкумян С.В.
Контактний телефон: +380988239559
e-mail: insparea.de@gmail.com
Made on
Tilda